Menu
 
 

Podpořte naši snahu o prosperující České Velenice

Naše město tvoříme my občané a je potřeba se o město zajímat, zajímat se o své nejbližší okolí. Je těžké se o něco zajímat, když nejsou přístupné, nebo těžko dohledatelné informace. Proto chceme, aby se zlepšila komunikace a zvýšila transparentnost. Máme právo vědět o důležitých a méně důležitých věcech, které se nás přímo či nepřímo týkají. Máme právo vyjádřit své přání, názory a obavy, na které by se také měl brát maximálně zřetel.

Jak mohu podpořit iniciativu

Zajímám se o naše město mám ambice pro nás občany aktivně pracovat – staň se kandidátem do zastupitelstva města.

Mám nápad, co by se dalo v našem městě zlepšit, vybudovat nebo obnovit – napiš nám a společně dobré nápady zrealizujeme.

Líbí se mi, co IPČV dělá, ale nemám ambice ani nemám moc času – podporuj nás na dálku, sdílej naše nápady, naší práci. Dej nám zpětnou vazbu k naší práci, kritizuj konstruktivně, pokud se ti něco nelíbí a máš dojem, že bychom mohli dělat něco lépe.

Rád bych iniciativu podpořil finančně – finanční podporu můžeš poslat na transparentní účet. Více informací o finančních darech a transparentním účtu

Komunikace je u nás na prvním místě, proto budeme rádi, když nám napíšete, co Vám leží na srdci!

 
 
 
Odpovědný za stránky je Daniel-Andreas Kremzow
Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Vyrobila WEBRYBA.CZ