Menu
 
 

2. Veřejné zasedání zastupitelstva města

Napsal: Daniel-Andreas Kremzow / 13.12.2022
 

Zastupitelstvo města projednávalo důležité body, jako je rozpočet města pro rok 2023.

 

Dne 12. 12. 2022 se konalo 2. veřejné zasedání zastupitelstva města, které obsahovalo celkem 13 bodů. Kromě technických bodů byly projednávany i body, které by mohly být významné pro část obyvatelstva města, a to zejména body 7) a 13).

 
2. Veřejné zasedání zastupitelstva města

Změna týkající se pravidla pohybu psů na veřejném prostranství

Při projednávaní bodu 7) Obecně závazná vyhláška města Českých Velenice, kterou se stanovují pravidla pro pohyb psů na veřejném prostranství ve městě, se rozšířilo území, kam se zakazuje vstup se psi, mj. areál moderních sportů „Rampy“ a dětské hřiště na Žižkově předměstí.

Při diskuzi k tomu bodu byl vysloven zastupiteli požadavek, aby se nařízení pohybu psů pouze na vodíku rozšířilo na celé zastavěné území města.

Na toto konto byl vznesen požadavek Danielem-Andreasem Kremzowem, aby město vymezilo několik prostorů, v různých části města, které oplotí a které budou sloužit pro volný pohyb psů, a umožní jejich socializaci. Dále byl podán požadavek, aby jeden z těchto prostorů sloužil pro vybudování kynologického klubu. Tento bod bude opět zařazen do příštího zasedaní zastupitelstva.

Záznamy veřejných zasedání zastupitelstva města

Do bodu 13) Různé byla na žádost Daniela-Andrease Kremzowa zařazena diskuze o možném nahrávání veřejných zasedání zastupitelstva města, které by mělo být následně zveřejněno on-line na vhodné platformě.

Město nyní prověří pravidla, především GDPR, která jsou s nahráváním spojená a bod zařadí do příštího zasedaní zastupitelstva.

Víte o něčem, čemu bychom měli také věnovat pozornost? Napište nám!

Máte na srdci také nějakou záležitost, které bychom se měli věnovat? Tak nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře, který najdete na konci tohoto článku, e-mailu, telefonicky nebo osobně. Můžete také využít aplikaci www.mojevelenice.cz

 

Komunikace je u nás na prvním místě, proto budeme rádi, když nám napíšete, co Vám leží na srdci!

 
 
 
Odpovědný za stránky je Daniel-Andreas Kremzow
Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Vyrobila WEBRYBA.CZ