Menu
 
 

Pravidelný report naší práce - 6. zasedání zastupitelstva

Napsal: Daniel-Andreas Kremzow / 30.9.2023
 

Na 6. zasedání zastupitelstva se projednávalo 6 bodů. K projednávanému programu jsme si vyžádali informace k 3 tématům: "Další instalace prvků na Rampách", "Psí hřiště" a "Ruina u čerpací stanici HOS a Viethousu"

 

Rampy

Žádali jsme vedení města o poskytnutí informací k Rampám. Zajímalo nás, jaké prvky jsou ještě plánované a kdy proběhne realizace jednotlivých prvků. Především jsme apelovali na absenci chodníku či zpevněné cesty k sociálnímu zařízení.

Na základě naší žádosti byl nám zastupitelům zaslán elektronický výkres. Náš další postup spočívá v nastudování si plánu a dotazů na vedení města na konkrétní realizace jednotlivých navržených staveb.

Pravidelný report naší práce - 6. zasedání zastupitelstva
Výkres a situační plán volnočasového areálu RAMPY

Psí hřiště

Na pozemku se již provedla čistka náletových dřevin a částečné vyklízení. Tázali jsme se na termín dokončení psího hřiště, který byl avizován na konec roku 2023.

Ruina vedle ČS HOS a restaurace Viethouse

Poukázali jsme na nebezpečný stav této značně poničené budovy. V útrobách domu se schází dětí a další obecenstvo. Budova není nikterak zabezpečená proti vniknutí neoprávněným osobám. Vedení města má již na budovu demoliční povolení a na náš popud urychlí demolici této budovy.

Hřbitov

Na zastupitelstvu jsme se věnovali také probíhajícím úpravám na hřbitově. Probíhala poměrně intenzivní debata o provedených pracích na hřbitově.

Pravidelný report naší práce - 6. zasedání zastupitelstva
Situační plán hřbitova

Víte o něčem, čemu bychom měli také věnovat pozornost? Napište nám!

Máte na srdci také nějakou záležitost, které bychom se měli věnovat? Tak nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře, který najdete na konci tohoto článku, e-mailu, telefonicky nebo osobně. Můžete taky využít aplikaci www.mojevelenice.cz

 

Komunikace je u nás na prvním místě, proto budeme rádi, když nám napíšete, co Vám leží na srdci!

 
 
 
Odpovědný za stránky je Daniel-Andreas Kremzow
Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Vyrobila WEBRYBA.CZ