Menu
 
 
 
 

Úvodní slovo

Vážení přátelé, sousedé, spoluobčané.

Dovolte mi, abych na úvod těchto předvolebních novin představil naše hnutí. Založil jsem ho před lety mimo jiné pro účely komunálních voleb v našem městě, ve kterých se chceme já a 14 dalších kandidátů ucházet o vaše voličské hlasy.

IPČV – Iniciativa prosperující České Velenice má za cíl, jak název napovídá, zajistit našemu městu co největší prosperitu. Naše město má v sobě velký potenciál, který je potřeba maximálně využít.

Naše hnutí IPČV nabízí alternativu ke stávající komunální politické garnituře. Se svým týmem chci především nastavit nový způsob komunikace v našem městě.

Daniel-Andreas Kremzov
 

Chci navázat na dobré výsledky a zapracovat na nedostatcích předchozích komunálních politických celků. Kritizovat umíme všichni, ale s pochvalou je to už složitější. Chci abychom si uvědomili, co všechno se v našem městě za ta léta zlepšilo, ale abychom také měli na zřeteli, co se nepovedlo nebo kde máme nedostatky. Chci, abychom na sobě a na našem okolí dál pracovali a zlepšili kvalitu našeho života v našem, pro mě krásném, městě.

Předvolební program se často označuje jako předvolební sliby. Nerad bych, abyste se na naše předvolební noviny včetně našeho předvolebního programu dívali jako na sliby. Sliby totiž mohou být zákeřnou věcí pro slibujícího ale i pro toho, komu slib dáváme. Sliby se mají plnit, ale ne vždy se vše splnit dá. O to víc to platí, když nejsme v pozici danou věc splnit sami. Politika je o domluvě, vyjednávání, průbojnosti, vytrvalosti ale i o ústupcích. Nebudu vám proto slibovat konkrétní výsledek. Zato vám ale mohu slíbit, že budu pro docílení výsledků dělat opravdu všechno.

„Společně“ je pro mě důležité slovo. Žijeme ve společenství a měli bychom se podle toho také chovat. Měli bychom se o naše okolí zajímat. Chtěl bych, abychom se jako občané pravidelně scházeli a probírali při těchto schůzích důležité ale i méně důležité věci, které se týkají našeho společenství, soužití a města.

Daniel-Andreas Kremzow

 

Komunikace je u nás na prvním místě, proto budeme rádi, když nám napíšete, co Vám leží na srdci!

 
 
 
Odpovědný za stránky je Daniel-Andreas Kremzow
Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Vyrobila WEBRYBA.CZ